Okey – İnternetsiz   APK MOD (Unlimited Money) 2.10.3

Okey – İnternetsiz APK MOD (Unlimited Money) 2.10.3

(24201)Board, Games

Description of Okey – İnternetsiz APK MOD (Unlimited Money) 2.10.3 for android (unlimited money)

101 Okey indir. 101 Okey, yapay zekası, zengin görsel efektleri, basit, kullanışlı arayüzü ile amaca uygun 101 Yüzbir Okey indir. İnternetsiz, bilgisayara karşı okey 101 oyna. Ücretsiz 101 Okey İndir. Herkese iyi eğlenceler.

101 Okey Özellikleri:
– Google Game Play Service,
– Başarılar,
– Sıralamalar,
– İstatistikler,
– Görevler,
– Seviyeler.

Ayarlar:
– Katlamalı / Katlamasız seçeneği,
– Oyun Hız Ayarı,
– Akıllı Taş Dizme açık / kapalı

Okey 101 dört oyuncu ile birden fazla turda oynanır. Bu oyunda amaç mümkün olduğu kadar az puanla oyunu bitirmektir. Tüm turlar sonunda en az puana sahip olan oyuncu oyunun galibidir. Puanlar elde kalan taşların üzerindeki sayılar ile belirlenir (örnek: bir kırmızı 3 = üç puan, bir siyah 11 = 11 puan) Oyun desteden çekecek taş kalmayınca bitebileceği gibi oyunculardan birinin elini tamamlaması ile de bitebilir. Oyun belli sayıda turlardan oluşur (örnek: 3, 5, 7, 9 veya 11 tur). Her tur oyunculardan birinin elini bitirmesine kadar sürer.

Oyuncular arasından bir oyuncunun dağıtıcı olarak belirlenmesinden sonra dağıtıcı her oyuncuya 21 taş dağıtır ve kendine 22 taş alır. Geri kalan taşlar masada ters çevrilmiş şekilde dururken bir tane taş açık durur. Bu açık taş jokeri (OKEY taşını) belirler. Oyun saat yönünün tersine doğru oynanır. Oyuna taş dağıtan başlar ve bu oyuncu taş çekmeden bir taş atar. Sonra onun sağındaki oynar. Her sırası gelen oyuncu ya desteden bir taş çeker ya da bir önceki oyuncunun attığı son taşı alır. Oyuncu taş çektikten sonra eğer elindeki serilerin toplamı 101 sayısına ulaşıyorsa elini açabilir (dizdiği serileri masanın üstüne koyar). Oyuncu elini açınca elindeki serileri masaya diğer seri taşların yanına koyar. Eğer oyuncu masaya taş açamıyorsa masaya bir taş atarak sırasını savar. Oyun sırası gelen oyuncu sırasını mutlaka masaya bir taş atarak tamamlar hatta tüm elini açsa dahi son taşını masaya atmak zorundadır.

El açmak için en az 101 sayınız olmalıdır. El açmak için elinizde aynı numaralı değişik renklerden 3 veya 4 adet set (örnek olarak siyah 5, kırmızı 5 ve bir tane de mavi 5) veya aynı renklerden sıralı sayı seti (örnek olarak kırmızı 7,8,9) olmalıdır. Bir sette minimum 3 taş olmalıdır. Mevcut açılmış taşlara taş eklenebilmesi için oyuncunun minimum 101 sayısına ulaşarak elini açmış gerekir. Aynı oyun sırasında hem elinizi açabilir hem de diğer açılmış setlere eklemeler yapabilirsiniz. Eğer oyuncu kendinden önceki oyuncunun attığı taşı alırsa bu aldığı taşı kullanmak zorundadır. Eğer bu atılan taşı alan oyuncu henüz elini açmamış ise bu taşı aldığı zaman elini açmalı ve açtığı setlerin birinin içinde bu alınan taş da kullanılmış olmalıdır. Bu alınan taşın elinizde istekada durmasına müsaade edilmez. Eğer bu alınan taş set oluşturmada veya el açmada kullanılamıyorsa bu taş geri yerine konur ve desteden bir taş çekilir. Bu yanlışlıktan dolayı ceza puanı verilmez.

Eli açmak için bir başka yol da en az beş çift taş biriktirmektir. Çiftten anlaşılan benzer iki taştır. Eğer oyuncu bir kez çifte giderek oyun açarsa bu oyunda bir daha normal bir set açamaz. Ancak diğer oyuncuların açmış oldukları masadaki setlere taş ekleyebilir. Eğer masadaki dört oyuncu da aynı oyun içinde çift açarsa bu tur iptal olur ve yeni oyuna başlanır. Hiçbir oyuncu bu oyunda ceza puanı almaz.

Ayrıca Pişti, Batak, Okey, Hearts, Spades, Gin Rummy gibi oyunlarımızı da deneyebilirisiniz.
101 Okey hd ekranlara sahiptir.

101, 101 okey, okey 101, 101 oyna, 101 indir, 101 okey hd, 101 okey oyna, 101 okey indir, internetsiz 101, 101 internetsiz, 101 plus, yüzbir okey, yüzbir oyna, okey yüzbir, yüzbir indir, 101 okey plus, yüzbir okey oyna, 101 online, online 101, çanak 101, çanak 101 okey, 101 okey online, okey, okey indir, okey plus, online okey, okey oyun, okey hd, okey oyna, okey oyunu, yüzbir, yüzbir okey indir, batak hd, okey oyun, yüzbir okey plus, bedava okey, okey pro, online okey, gamyun, yuzbir, yuzbir oyna, 101 okey pro, mynet okey, mynet 101, mynet 101 okey
101 Rummy download. 101 Rummy, artificial intelligence, rich visual effects, simple, convenient interface with the purpose 101 101 Rummy download. Play Okey 101 against the computer without the Internet. Download 101 Rummy Free. Have fun everybody.

101 Rummy Features:
– Google Game Play Service,
– Achievements,
– Rankings,
– Statistics,
– Tasks,
– Levels.

Settings:
– Fold / Unfold option,
– Game Speed ​​Adjustment,
– Smart Stone Array on / off

Rummy 101 is played in multiple rounds with four players. The goal in this game is to finish the game with as few points as possible. The player with the least points at the end of all rounds is the winner. The points are determined by the numbers on the remaining pieces (for example: one red 3 = three points, one black 11 = 11 points) The game can be finished when there are no more stones to draw from the deck, or it can be completed by one of the players completing his hand. The game consists of a number of rounds (eg 3, 5, 7, 9 or 11 rounds). Each round lasts until one player finishes his hand.

After a player has been designated as the dealer, the dealer distributes 21 stones to each player and receives 22 stones. The remaining stones are turned upside down on the table and one stone is open. This identifies the open stone joker. The game is played counterclockwise. The game starts distributing stones and this player throws a stone without pulling the stone. Then he plays to his right. Each row player either draws a stone from the deck or takes the last stone the previous player has scored. After the player draws, if the total of the series reaches 101, the player can open his / her hand (placing the series on the table). When the player opens his hand, he places his series on the table next to the other series of stones. If the player cannot open a stone, he throws a stone on the table and defends his turn. The player who finishes the game must complete his turn by throwing a stone on the table and even if he opens his hand, he must throw the last piece on the table.

You must have at least 101 points to open a hand. To open a hand, you must have 3 or 4 sets of different colors (eg black 5, red 5 and one blue 5) or a sequential number set of the same colors (eg red 7,8,9). A set must have a minimum of 3 stones. In order to be able to add stones to the already opened stones, the player must reach a minimum number of 101 and open his hand. During the same game, you can both open your hand and add to the other opened sets. If the player takes the stone from the previous player, he must use the stone. If the player who has taken this discard has not yet opened his hand, he must open his hand when he receives it and one of the sets must have been used. This stone is not allowed to hold the cue in your hand. If this stone cannot be used for forming a set or hand opening, the stone is put back in place and a stone is pulled from the deck. No penalty will be awarded for this mistake.

Another way to open a hand is to collect at least five pairs of stones. They are two similar stones. If the player opens a double game once, he will not be able to open a normal set again in this game. However, he can add stones to the sets on the table that other players have opened. If all four players in the table double up in the same game, this round is canceled and the new game starts. No player will be penalized in this game.

You can also try Pishti, Batak, Rummy, Hearts, Spades, Gin Rummy.
101 Rummy has HD screens.

101, 101 Rummy, Rummy 101, Rummy 101, Rummy 101 download, Rummy 101 hd, Rummy 101 play, Rummy 101 download, internet 101, Rummy 101, 101 plus, rummy, play hundred, rummy hundred, rummy download 101, online 101, dish 101, dish 101 okey, 101 okey online, okey, okey download, okey plus, online okey, okey game, okey hd, okey game, okey game, hundred, okey download , batak hd, okey game, hundred okey plus, free okey, okey pro, online okey, gamyun, yuzbir, yuzbir play, 101 okey pro, mynet okey, mynet 101, mynet 101 okey
– Hata düzeltmeleri.

Game id: com.hyilmaz.okey.yuzbir

App Information of 101 Okey - İnternetsiz Download free game

App Name 101 Okey - İnternetsiz v2.5.4
Genre Board, Games
Size31.1 MB
Latest Version2.5.4
Get it On Google Play
Update2019-11-21
Package Namecom.hyilmaz.okey.yuzbir
Rating ( 24201 )
Installs1,000,000+